->> Rekrutujemy Managera ds. Handlu!

FAQ

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

Jakie są możliwe formy dostawy?
Dostawy do Klientów realizujemy za pośrednictwem rzetelnych i zweryfikowanych podwykonawców. Oferujemy usługi transportu drogowego, morskiego oraz lotniczego. Dla wybranych kierunków organizujemy również szybkie połączenia kombinowane: transport drogowy + morski. Dostarczamy wysyłki cało pojazdowe oraz drobnicowe ( pojedyncze palety).
Z jakiej lokalizacji mogę odebrać towar i w jaki sposób mogę sprawdzić, że załadunek przebiega prawidłowo?
Towary składowane są w naszym magazynie w Warszawie, zgodność załadunku można zweryfikować poprzez : otrzymanie dokumentacji zdjęciowej lub nagrania video z załadunku, oddelegowanie na miejsce załadunku osoby upoważnionej przez Klienta do dokonania kontroli. Powyższą usługę oferuje firma SGS
Czy transport towaru jest uwzględniony w cenie?
Podane w ofercie ceny nie uwzględniają kosztów transportu, są cenami EXW Warszawa. Koszty transportu wyliczamy indywidualnie, zgodnie z potrzebami naszych Klientów bazując na najkorzystniejszej cenowo ofercie rynkowej.
Czy istnieje możliwość wykonania etykiet na zakupione produkty?
Oferujemy Państwu, za dodatkową opłatą kompleksową usługę etykietowania, przepakowania oraz tampodruku. Etykiety drukujemy w dowolnym kolorze, rozmiarze i wersji językowej.
Czy złożenie zamówienia zobowiązuje do zakupu towaru?
Dla klientów zagranicznych warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest otrzymanie zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia. W przypadku niezaksięgowania wpłaty na nasze konto, zagwarantowanie rezerwacji towarów dostępnych w magazynie nie jest możliwe. W przypadku transakcji krajowych warunki transakcji są ustalane indywidualnie dla każdego zamówienia.
W jakim czasie uzyskam ofertę?
Nasi specjaliści ds. handlu skontaktują się z Państwem w terminie: 24 h od otrzymania zapytania.
Do kogo mogę skierować zapytanie dotyczące aktualnej oferty?
Zapytania dotyczące aktualnej oferty jak również zamówienia handlowe można kierować bezpośrednio do specjalistów ds. handlu z poszczególnych działów jak również wysłać poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej.
Jakie formy płatności są akceptowane i w jakiej walucie mogę dokonać płatności?
Akceptujemy płatność przelewem na rachunek bankowy firmy PUH PILOT prowadzonymi w ING POLSKA. Akceptujemy płatności w EUR, USD, GBP oraz PLN.
pl_PLPolish