O firmie

Hurtownia import i export w Warszawie – o nas

  • Działamy w branży spożywczej od 2000 roku, podążając za trendami na polskim i zagranicznym rynku. Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszych Klientów oraz najwyższą jakość świadczonych usług i bogaty asortyment produktów. Dobrym potwierdzeniem naszych starań jest stała dynamika wzrostu obrotów.
  • Biuro oraz magazyn główny firmy PUH PILOT UNLIMITED znajdują się w Warszawie przy ul. Staniewickiej 5.
  • Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w handlu oraz zaplecze logistyczne. Dzięki temu możemy sobie pozwolić na wysoką częstotliwość zakupów oraz szybką rotację towarów. Bardzo cieszy nas fakt, że nasi Klienci chętnie wracają do nas oraz że towarzyszy im przeświadczenie, że spełniamy wszystkie ich potrzeby i że ich zadowolenie z transakcji jest priorytetem naszego działania.
  • Dzięki solidnej pracy i profesjonalizmowi szybko zyskaliśmy opinię rzetelnej firmy zarówno wśród Klientów w kraju, jak i za granicą. Założycielem naszego przedsiębiorstwa był Paweł Kubiak

Znane marki, konkurencyjne ceny

  • W naszej pracy kierujemy się zasadą: Myśl globalnie, działaj lokalnie. Stawiamy na rozwój na rynkach zagranicznych, nie zapominając również o podtrzymywaniu doskonałych relacji z lokalnymi partnerami. Niezależnie od tego, z kim mamy do czynienia, na pierwszym miejscu stawiamy zawsze interes Klienta. Budujemy relacje oparte na doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klienta oraz zaufaniu. Stawiamy również na partnerstwo i wysoką jakość świadczonych usług.
  • Naszą specjalnością jest import i eksport produktów znanych marek, cenionych na rynku europejskim takich jak Coca-Cola, Mars, Jacobs, Ferrero, Red Bull, Tiger, Milka czy Procter&Gamble. Oferujemy Klientom atrakcyjne towary w konkurencyjnych, hurtowych cenach: kawę i herbatę, słodycze, napoje energetyczne oraz środki czystości i kosmetyki. Dbamy również o nieustanny rozwój naszej oferty, by zaspokoić wszystkie potrzeby Klientów.
Menu