->> Rekrutujemy Managera ds. Handlu!

Heinz

Heinz to jedna z najbardziej popularnych amerykańskich marek, która może pochwalić się 150-letnią tradycją. Powstała w XIX wieku, a mottem jej założyciela, Henrego J. Heinza było „To do a common thing uncommonly well brings success”, czyli po polsku „Drogą do sukcesu jest czynić towary powszechne niespotykanie dobrymi” i takie właśnie są produkty marki Heinz!

Produkty marki Heinz

Marka ta słynie na świecie przede wszystkim ze swojego wysokiej jakości keczupu. Uwielbiany jest przez wszystkich za wyjątkową gęstość i unikalny smak. Heinz produkuje również musztardy, sosy oraz ikoniczną fasolę w pomidorowym sosie Heinz Beanz, która jest nieodłącznym elementem brytyjskiej diety. Często również spotkać się można z gotowymi daniami marki Heinz , które są gwarantem wysokiej jakości ciepłego posiłku w przystępnej cenie.

Sekret marki Heinz

Sekretem marki są wysokiej jakości pomidory, selekcjonowane już od 1934. Pomidorami tymi zajmują się farmerzy-specjaliści, gwarantujący wysokiej jakości warzywa pozbawione GMO, hodowane w ekologicznych warunkach.

Heinz na świecie

Choć kwatera główna Heinz znajduje się w Pittsburghu, to sama marka rozrosła się na cały świat. Heinz operuje nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również w Australii, Kanadzie, Indiach, Indonezji, Holandii, Wielkiej Brytanii, Chinach, Nowej Zelandii i w wielu innych krajach, takich jak na przykład Polska.

Heinz to marka produkująca wysokiej jakości produkty spożywcze, które są uwielbiane na całe świecie i stanowią pyszny posiłek sam w sobie lub doskonały dodatek do wielu dań!

pl_PLPolish