->> Rekrutujemy Managera ds. Handlu!

Keurig dr Peppers

Keurig Dr Pepper to ogromny konglomerat łączący wielu producentów zimnych i ciepłych napojów. W jego skład wchodzą takie znane marki jak: Schweppes, Dr Pepper, 7UP lub Evian. Oferuje ponad 400 rodzajów kawy, herbaty i innych napojów. Najpopularniejszym produktem jest kawa, w szczególności ta przystosowana do zaparzania w automatach Keurig. Keurig Dr Pepper pozyskuje i sprzedaje kawę ziarnistą i mieloną w torebkach oraz w kapsułkach Keurig K-Cup, ponadto w ofercie ma kolorowe napoje, soki, butelkowaną wodę, piwo i drinki. Szczyci się współpracą z ponad 125 markami napojów. Swoją siedzibę ma w stanie Massachusetts i zatrudnia około 27 000 pracowników. Korporacja działa w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Krótka historia Keurig Dr Peppers

Firma funkcjonuje od 1981 roku, kiedy to nosiła nazwę Green Mountain Coffe Roasters i stanowiła palarnię kawy wraz ze sklepem w Vermont. Szybki wzrost i ekspansja rynku amerykańskiego umożliwiła jej przejęcie marki produkującej automaty do kawy Keurig, a wiele lat później (w 2018 roku) przejęła Grupę Dr Pepper Snapple i zmieniła nazwę na obecną.

Marki należące do Keurig Dr Peppers

Największy segment firmy zajmuje się produkcją kawy i innych napojów przystosowanych do parzenia w automatach. Wśród marek zależnych od Keurig Dr Pepper można znaleźć:

Green Mountain Coffee Roasters,
Peet’s Coffee,
Tully’s Coffee,
Barista Bros,
Hollys Coffee,
Orient Express,
Panera Bread at Home.

Pozostała część marek zajmuje się produkcją i sprzedażą słodkich napojów, drinków, piwa, energetyków i wody butelkowanej. Znajdują się tu takie marki jak:

Canada Dry,
Dr Pepper,
7 UP,
Crusch,
Schweppes,
Evian,
Snapple,
Venom Energy,
MargaritaVille,
Clamato,
Mistic.

pl_PLPolish