->> Rekrutujemy Managera ds. Handlu!

Kontakt – Dział import/eksport

Dział import-eksport

Piotr Kubiak

Piotr

Dyrektor Działu Import-Eksport
Marta Kubiak

Marta

Prokurent

+48 509 327 387
marta@puh-pilot.com

RadekK_NEW

Radosław

Manager ds. Handlu


+48 605 158 594
radek@puh-pilot.com

Magda Malczyk

Magdalena

Manager ds. Handlu

+48 509 327 309
magdalena@puh-pilot.com

Anna Wielgosz

Anna

Manager ds. Handlu

+48 519 618 808
ania@puh-pilot.com

Omar Hafez

Omar

Manager ds. Handlu

+48 519 619 259
omar@puh-pilot.com

Ozcan Burak

Ozcan

Manager ds. Handlu

+48 509 327 282
ozcan@puh-pilot.com

Magdalena

Magdalena

Asystent Działu Handlowego

  +48 539 267 574
magdalena.samsel@puh-pilot.com

Oliwia Boguszewska

Oliwia

Asystent Działu Handlowego

+48 519 618 770
oliwia@puh-pilot.com

Ewa Bratkowska

Ewa

Manager ds. Handlu

+48 519 619 169
ewa@puh-pilot.com

Beata

Beata

Manager ds. importu i eksportu

+48 509 327 354
beata.g@puh-pilot.com

EugeniaS_NEW

Eugenia

Manager ds. importu i eksportu

+48 519 618 871
eugenia@puh-pilot.com

MagdaK_NEW

Magdalena

Asystent Działu Handlowego

+48 509 327 292
magda.kuracka@puh-pilot.com

Amir PILOT

Amir

Manager ds. handlu

+48 519 618 767
amir@puh-pilot.com

Iza

Izabela

Export Manager

  +48 532 410 818
izabela@puh-pilot.com

PiotrP_NEW

Piotr

Manager ds. importu i eksportu

+48 539 267 570
piotr.paczek@puh-pilot.com

Marouane PILOT

Marouane

Manager ds. handlu

+48 532 410 839
marouane@puh-pilot.com

Anastasios PILOT

Anastasios

Manager ds. handlu

+48 532 410 842
anastasios@puh-pilot.com

pl_PLPolish