->> Rekrutujemy Managera ds. Handlu!

MAM

MAM – producent artykułów dla niemowląt – klasa, styl i najwyższa jakość

Historia i rozwój firmy MAM

Przedsiębiorstwo MAM powstało w 1976 roku. Założył je austriacki inżynier Peter Röhrig. MAM to marka i najwyższa jakość innowacyjnych i bezpiecznych artykułów dla niemowląt, przetestowanych medycznie, certyfikowanych i zalecanych przez lekarzy. MAM posiada zakłady produkcyjne w wielu krajach, głównie w Austrii, na Węgrzech i w Tajlandii. MAM od początku swojej działalności dba o najwyższe standardy jakościowe produktów dla najmłodszych. Zdrowe i bezpieczne produkty zyskały renomę jednych z najlepszych na świecie. W 2019 roku firma została wyróżniona nagrodą przyznaną przez Unię Europejską za bezpieczne produkty dla najmłodszych. Produkty od MAM są nie tylko funkcjonalne i bezpieczne, ale posiadają również wyjątkowy design.

Kluczowe wydarzenia w historii MAM

W 1987 MAM zakłada centrum dystrybucji i zakłady produkcyjne w Szwajcarii. W 1989 roku firma podejmuje współpracę z Wielką Brytanią. W 1991 roku powstaje spółka MAM w Niemczech. W 1997 roku rozpoczyna swoją działalność Ośrodek Badawczo-Rozwojowy w Austrii. W kolejnych dwóch latach powstają filie MAM na Węgrzech oraz w Brazylii. Kolejne spółki w Hiszpanii i USA firma zakłada w 2008 roku. W 2012 roku MAM wchodzi we współpracę z Grecją i Francją, a w 2016 z Włochami i Chinami. W 2018 roku firma weszła na rynek urządzeń elektronicznych dla dzieci. Jest pomysłodawcą i autorem elektrycznego sterylizatora i podgrzewacza do niemowlęcych butelek MAM baby.

Rozwój MAM potwierdza wielką troskę o najmłodszych członków społeczeństwa. Zdrowie, bezpieczeństwo, spokojny i zrównoważony rozwój – to idee przewodnie, które od początku działalności MAM stawiane są na pierwszym miejscu.

pl_PLPolish